Публікації

Показано дописи з листопад, 2024

Книжково-ілюстративна виставка "Майстер карбованого слова"( до 125-річчя від дня народження Григорія Косинки) З нагоди 125-річчя від дня народження Григорія Косинки у бібліотеці оформлена книжково ілюстраційна виставка ''Майстер карбованого слова".Виставка стане чудовою нагодою для всіх охочих глибше пізнати творчість одного з найталановитіших українських письменників.Завітавши до бібліотеки можна ознайомитися з його творчостю, а також дізнатися про цікаві матеріали про життя і творчість митця.

Зображення
 Книжково-ілюстративна виставка  "Майстер карбованого слова" ( до 125-річчя від дня народження Григорія Косинки) З нагоди 125-річчя від дня народження Григорія Косинки у бібліотеці оформлена книжково ілюстраційна виставка ''Майстер карбованого слова".Виставка стане чудовою нагодою для всіх охочих глибше пізнати творчість одного з найталановитіших українських письменників.Завітавши до бібліотеки можна ознайомитися з його творчістю, а також дізнатися про цікаві матеріали про життя і творчість митця.

Акція "Запали свічку"

Зображення
 Акція "Запали свічку" Голодомор – одна із страхітливих сторінок в  історії українського народу, яка  вписана криваво - чорним кольором.  У світі не фіксовано такого голоду, як той, що випав на долю  народу, найродючішої і найблагодатнішої землі.                     До  Дня пам'яті жертв голодоморів у читальній залі організовано літературні читання«Біль голодних років».     Друзі❗❗❗  23 листопада о 16 – тій годині у віконцях домівок запаліть свічки пам'яті,  згадайте про людей, які померли внаслідок голодоморів😔😢          Ми - пам'ятаємо!

Книжково-ілюстративна виставка «У листопадові жалобні дні…» (до Дня пам’яті жертв Голодоморів) На початку 20 століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них виявився голод 32-33 років, що був організований радянською владою під час сталінських репресій. Керівництво Радянського Союзу довгий час приховувало факт смерті українців від штучного голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодомору. За різними оцінками, від 4,5 до 10 мільйонів українців померли під час жахливих подій 1932-1933 років. Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування знищених голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодоморів та спротив злочинніи‌ політиці тоталітарного режиму. До Дня пам’яті жертв Голодоморів, який щорічно проводиться у четверту суботу листопада (цьогоріч 23 листопада) для користувачів оформлена книжково ілюстраційна виставка «У листопадові жалобні дні…».

Зображення
 Книжково-ілюстративна виставка  «У листопадові жалобні дні…»   (до Дня пам’яті жертв Голодоморів )     На початку 20 століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них виявився голод 32-33 років, що був організований радянською владою під час сталінських репресій. Керівництво Радянського Союзу довгий час приховувало факт смерті українців від штучного голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодомору. За різними оцінками, від 4,5 до 10 мільйонів українців померли під час жахливих подій 1932-1933 років.      Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування знищених голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодоморів та спротив злочинніи‌ політиці тоталітарного режиму.      До Дня пам’яті жертв Голодоморів, який щорічно проводиться у четверту суботу листопада (цьогоріч 23 листопада)  для користув...

Акція" Подаруй бібліотеці книгу "

Зображення
 #Акція" Подаруй бібліотеці книгу " #Пост подяка  🌿Нові надходження книг  - це завжди свято для бібліотеки. Сьогодні бібліотека отримала подарунок - книги від автора . Книги рідною , українською, співучою,калиновою мовою - це дуже цінний дарунок.   Щиросердечно дякую автору,Підгірняку Володимиру за дві неймовірно цікаві книги з підписами для читачів бібліотеки. " Золоті руни" та " Бродівський писанка" -  дослідження наших звичаїв, традицій, які є культурною спадщиною українського народу.   Бажаю Миру  , ПЕРЕМОГИ , добра і наснаги на добрі справи!

Година Патріотизму«Майдан : сторінка живої історії» (до Дня Гідності та Свободи)

Зображення
  Година Патріотизму «Майдан : сторінка живої історії» (до Дня Гідності та Свободи)     День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.       Цього дня вшановують патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.   Сьогодні до Дня Гідності та Свободи у бібліотеці відбулася година патріотизму"Майдан : сторінка живої історії ".

Літературні читання «Сила слова: поезія під час війни»

Зображення
  Літературні читання  «Сила слова: поезія під час війни»    Сьогодні, 19 листопада 2024 року, виповнюється 1000 днів від повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну, яке стало продовженням окупації Автономної республіки Крим в лютому 2014 року та захоплення частини Донецької і Луганської областей навесні того ж року. 1000 днів повномасштабної війни.1000 днів надскладної запеклої битви за наше існування. За майбутнє України та кожного з нас. 1000 днів Збройні сили України протистоять ворогу на фронті, який тягнеться на відстань понад 1000 кілометрів. У бібліотеці було проведено літературні читання «Сила слова: поезія під час війни». По завершенню заходу працівники культури вшанували пам'ять загиблого   захисника односельчанина Мельничука Юрія Олексійовича ,  а також усіх   полеглих воїнів ЗСУ, всіх невинно убієнних, чиї життя забрала росія...       Ніколи не забудемо,... ніколи не пробачимо!... Слава Україні! Героям Сл...

Акція" Подаруй бібліотеці книгу "

Зображення
 #Акція" Подаруй бібліотеці книгу " #Пост подяка!💙💛 🌺🌿Нові надходження книг  - це завжди свято для бібліотеки. Український письменник   Кокотюха Андрій Не Візьмете  відгукнувся на моє прохання і допоміг поповнити фонд нашої бібліотеки  чудовими книгами 📗📘📓📕українських письменників.      Висловлюю щиру подяку від себе особисто та наших читачів, пану Андрію, за дарунок. Ви робите дуже важливу справу, адже наразі сільські бібліотеки та їх користувачі дуже потребують українськомовної літератури 📚.      Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру та всіх земних благ 🙏

Книжково - ілюстраційну виставку «Остап Вишня – веселий пересмішник» (135 років від дня народження Остапа Вишні

Зображення
 Книжково –ілюстративна виставка «Остап Вишня – веселий пересмішник» (135 років від дня народження Остапа Вишні (справж. – Губенко Павло Михайлович)     13 листопада виповнюється 135 років від дня народження великого гумориста, новеліста, класика українського гумору - Остапа Вишні.📖📚📕📘 Умираючи, кажу вам усім: ніколи не  сміявся без любові до вас усіх, до  сонця, до вітру, до зеленого листу!                                      Остап Вишня. Справжнє ім'я Остапа Вишні - Павло Михайлович Губенко. Народився на хуторі Чечва на Полтавщині в багатодітній селянській родині. Навчався в Київській військово - фельдшерській школі. Працював у лікарні фельдшером. Остап Вишня жив у бурхливі часи. Він один з тих, кого ми називаємо покоління "Розстріляного відродження". Письменник входив до літературних угруповань "Плуг" і "Гарт". Згодом став головним редактором журналу "Перець". ...