Година Патріотизму «Будь гідним звання українець» (до Дня Гідності та Свободи)

 Година Патріотизму «Будь гідним звання українець»  
(до Дня  Гідності та Свободи)

    Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 років, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 

    10 років тому ми зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні – Революції  

Гідності. Потужність, єдність і масовість громадянського спротиву, самопожертва Героїв  

Небесної Сотні не залишили проросійській диктатурі шансу в Україні.

   21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Події, які відбувалися в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Сьогодні у Філіопільській бібліотеці було проведена година Патріотизму «Будь гідним звання українець»   

(до Дня  Гідності та Свободи)під гаслом "ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ" 

    Оформлена книжково -ілюстративна вистава «Небесна сотня. Янголи, які стали героями».

   Сьогодні у День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят України. Наша держава вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. Ціна – життя найкращих синів і дочок нашої Батьківщини. Занадто висока ціна! Тому ми, «живі» громадяни своєї держави, не маємо жодного права сходити з шляху, наміченого Помаранчевою Революцією та Революцією Гідності. Ми повинні, в першу чергу, виховувати в собі патріотизм і гідність, виховувати дітей справжніми патріотами і культивувати в них почуття гідності. Адже патріотизм – це ключ до процвітання держави, а гідність – це вміння тримати себе та свої думки чистими, що допомагає вчинити правильно, навіть якщо для цього доведеться боротися з особистими емоціями та переступати через свої слабкості, це внутрішнє відчуття благородства та відчуття власної відповідальності за своє життя та життя близьких. 

 

Слава Україні! Героям слава!








Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Книжково ілюстраційна виставка "Петро Гулак-Артемовський: історія людини, яка зробила себе, усміхаючись"

Акція "Подаруй бібліотеці книгу

##Флешмоб «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» (до дня Вишиванки)