Українознавча бесіда «Душі слов’янської відлуння»(до Дня слов’янської писемності та культури)

 Українознавча бесіда

 «Душі слов’янської відлуння»(до Дня слов’янської писемності та культури)

Щорічно 24 травня всі слов’янські країни вшановують пам’ять святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. В Україні свято встановлено згідно з Указом Президента  від 17 вересня 2004 року.



   Кирило і Мефодій – високоосвічені люди, що були тлумачами християнського вчення. Кирило працював у патріаршій бібліотеці, а Мефодій був настоятелем монастиря. Обидва проникливі, обдаровані полемісти, мовознавці та перекладачі.

   Сьогодні в повсякденному спілкуванні дуже важливо зберегти чистоту і культуру мови, вдосконалювати вже набуте. Адже любов до власної історії, примноження культурної спадщини свого народу є основами морального та духовного розвитку суспільства.

З нагоди вшанування  Дня слов’янської писемності та культури з метою виховання школярів у дусі патріотизму, пошани до своєї історії, культури, мови в закладах культури  було проведена українознавча бесіда «Душі слов’янської відлуння»(до Дня слов’янської писемності та культури), та оформлена книжково ілюстраційна виставка “Є мова, є нація”








   Писемність, мова – то є душа кожної нації, її найцінніший скарб. У мові -  наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання.

   Запрошуємо усіх бажаючих до цікавого та змістовного перегляду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Книжково ілюстраційна виставка "Петро Гулак-Артемовський: історія людини, яка зробила себе, усміхаючись"

Акція "Подаруй бібліотеці книгу

##Флешмоб «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» (до дня Вишиванки)