Виставка – пам’ять «Чорнобиль - чорний біль України»

Виставка – пам’ять "Чорнобиль - чорний біль України" 

    14 грудня день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильській  АЕС   4-го енергоблоку.  

 Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.  




 Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога.  


  Ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне - найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.  

   Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.  

         До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у бібліотеці проведена виставка – пам’ять під назвою  «Чорнобиль – чорний біль України».

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

#наша_дума_наша_пісня_не_вмре_не_загине Патріотично-мистецький флешмоб «Ми переможемо»💙💛

Флешмоб "Шевченко_на_часі"

#наша_дума_наша_пісня_не_вмре_не_загине